Stravovanie

REŠTAURÁCIA U SIVÉHO VLKA

Reštaurácia U Sivého vlka je lokalizovaná v apartmánovom dome Tatran v blízkosti sedačky na Novú hoľu.

KOLIBA GORAL

Koliba Goral je situovaná na centrálnom parkovisku a ponúka široký sortiment jedál, tradičné i netradičné špeciality nielen slovenskej kuchyne. Koliba ponúka príjemné rodinné prostredie, rodinné oslavy, firemné posedenia, letná terasa. Každý piatok tu hrá ľudová hudba od 18.00 - 22.00 hod.

DAMi'Sport Bar, caffee & restaurant, pizzeria

Štýlovo zariadená reštaurácie s kapacitou až 50 miest sa nachádza na centrálnom parkovisku, súčasťou je taktiež terasa s kapacitou až 80 miest, z ktorej si môžete vychutnávať okolité svahy a vrchy. Pri návšteve sa isto potešia aj vaše deti, ktoré sa môžu zabaviť v detskom kútiku a na detskom ihrisku. Reštaurácia ponúka tradičné slovenské jedlá, ale aj výbornú pizzu, ktorú si môžete vychutnať aj z vášho pohodlia, donášková služba je v rámci Donovál zdarma.

STODOLA Donovaly bar & cafe

Stodola Donovaly je situovaná na centrálnom parkovisku. Počas víkendov ponúka hudobnú produkciu.

CHATA POD MAGUROU

Chata Pod Magurou sa nachádza hneď pri sedačke na Novú hoľu. Môžete si tu pochutnať na špecialitách medzinárodnej aj slovenskej kuchyne, doplnené širokým výberom kvalitných nápojov a vín.

HOTEL GALILEO

Hotel Galileo sa nachádza v blízkosti centrálneho parkoviska. Ak si na horách vyžadujete kvalitné jedlo a ste náročnejší návštevníci radi Vám odporučíme reštauráciu tohto hotela.

BISTRO DONLY

Bistro Donly sa nachádza na centrálnom parkovisku. V prípade, ak sa chcete rýchlo a dobre najesť určite toto zariadenie navštívte, funguje to na spôsob samoobslužnej reštaurácie.