Zimné aktivityZimné športy

Zimné športyPripravené sú pre Vás vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami na slalom, zjazd, či bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding – so službami a najvyšším štandardom. V PARK SNOW Donovaly môžete využiť služby požičovne lyží, snowboardov, ski-servisov, ako aj lyžiarskych škôl pre začiatočníkov.
K dispozícii máte viac ako 11 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí, zo 17 zjazdoviek je viac ako 7 km zasnežovaných umelým snehom. V sezóne máte k dispozícii okrem dvoch sedačkových lanoviek (kombinovaná 6-sedačka s 8-miestnou kabínou TELEMIX Nová hoľa a 4-sedačka BULLY EXPRESS Záhradište) aj 14 vlekov, ktoré za hodinu prepravia 14 100 lyžiarov.

ICE CAMP

ICE CAMPICE CAMP je alternatívny objekt vybudovaný len zo snehu a ľadu, ktorý slúži na realizáciu zážitkových aktivít určených pre širokú verejnosť (strávte noc namiesto v teplej posteli na kryhe ľadu pokrytej kožušinou a zameňte sklený pohárik za pohárik z ľadu). Nájdete ho pri nástupnej stanici BULLY EXPRESS Záhradište.

Korčuľovanie

KorčuľovanieKlzisko sa nachádza pri nástupnej stanici lanovky TELEMIX Nová hoľa. Ľadová plocha je vyhradená predovšetkým pre rekreačné korčuľovanie, ľadový hokej je možné hrať vo vymedzených časoch : 10,00 - 11,00; 14,00 - 15,00 a po 20.00 hod. Korčule si môžete požičať v požičovni.

Psie záprahy

Psie záprahyJedinečnou atrakciou, ktorá každoročne priláka tisíce návštevníkov sú medzinárodné preteky psích záprahov. Zároveň aj vy môžete zažiť neopakovateľný zážitok z jazdy na saniach ťahaných psím záprahom.

Paintball

PaintballNovinkou je paintballové ihrisko s celoročnou prevádzkou. Chcete sa odreagovať a zažiť pravý adrenalín na vlastnej koži? Potom musíte navštíviť ihrisko, ktoré ako jediné na Slovensku ponúka paintball v mrazivom zimnom počasí.

K dispozícii sú aj nasledovné atrakcie:

Paintball
  • Snowparagliding
  • Airboarding
  • Snowtubing
  • Snowtreking
  • Pásové štvorkolky
  • Eskimácke safari